Malwarebytes Anti-Exploit czyli stwórz ze swojego komputera fortecę nie do zdobycia!Poprzedni Artykuł
Wordpress jako system blogowy oraz potężny CMSNastępny Artykuł
Najnowsze
  • Google to nie tylko wyszukiwarkaGoogle od swojego powstawia w 1998 roku dokonało wielu przemian, nie tylko w dziedzinie informatyki i nowych technologii, ale także w świadomości ludzi i postrzegania otoczenia. Już od wielu lat [...]
  • Google Project AraCzy słyszeliście już o innowacyjnym projekcie od Google o nazwie ARA? Jeśli nie - przeczytajcie koniecznie nasz najnowszy artykuł w tym temacie. Projekt Ara to najnowszy projekt od Google. Pierwszy model [...]
  • Już niebawem nowy iPhoneTym razem nowy artykuł z trochę innej bajki - będzie bowiem o premierze najnowszego iPhone 6s oraz nowego systemu operacyjnego Apple iOS 9.Już niebawem Apple zaprezentuje nam najnowszy system operacyjny [...]

Portal poświęcony skutecznej promocji Twojego serwisu internetowego, marki, firmy w Internecie

5 najlepszych aplikacji do zarządzania czasem

Article   1 Comment
Line Spacing+- AFont Size+- Print This Article
5 najlepszych aplikacji do zarządzania czasem

W natłoku obowiązków i ciągłym pośpiechu coraz popularniejsze stają się aplikacje, programy i metody do zarządzania swoim czasem. Jeśli zapiszemy i rozplanujemy sobie zadania, które mamy do wykonania to znacznie szybciej i efektywniej możemy je później wykonać. W tym artykule przedstawimy subiektywną listę 5 najlepszych aplikacji do zarządzania czasem. Zaczynajmy więc!

Google Kalendarz1. Kalendarz Google

Chwalony przede wszystkim za swoją przejrzystość i ilość funkcji, które zawiera. Jest dostępny zarówno w naszym smartfonie, tablecie oraz komputerze. Najważniejsze jego funkcje to tworzenie wielu kalendarzy, ustawianie przypomnień, kolorystyczne ustawianie wydarzeń oraz łączenie wydarzeń z innymi użytkownikami. Wystarczy zaplanować jakieś wydarzenie i zaprosić do niego drugą osobę. Wtedy pojawia się ono także w jej kalendarzu i także ta osoba może dostać powiadomienie o tym wydarzeniu.

 

wunderlist2. Wunderlist

Kolejna aplikacja do zarządzania czasem. Jej plusy to niewątpliwie przejrzystość. Umożliwia nam łatwe i proste tworzenie zadań, list zadań, projektów. Można ustawić sobie także przypomnienia, termin wykonania zadania oraz łączyć je z innymi użytkownikami Wunderlista. Dużym plusem jest tworzenie wielu list zawartych jedna w drugiej, od dużego projektu, po listę zadań w projekcie aż po checklistę w tejże liście zadań – czyli całkiem spora wielopoziomowość. Minusem jest to, że nie można oznaczyć sobie ile czasu zajmie nam dane zadanie oraz to, że nie wszystko można ustawić na smartfonie. Aplikacja dostępna na komputer, telefon i tablet.

 

 Evernote3. Evernote

Jest to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania czasem, a nawet jak to niektórzy określają: do zarządzania życiem. Umożliwia nam tworzenie notatek, planów, checklist, zapisywania ważnych informacji, zdjęć, wideo, nagrań audio, wycinków stron.. Można tak trzymać dosłownie wszystko. Z pomocą Evernote możesz zaplanować swoją podróż dookoła świata, możesz zarządzać swoimi projektami, możesz się uczyć oraz zapisywać swoje pomysły, które właśnie teraz przyszły Ci do głowy. Dostępna na wszystkie platformy.

 

gtask4. Gtask

Gtask to istny wielopoziomowy kombajn do zarządzania swoimi zadaniami. Można tutaj stworzyć sobie kilka list z zadaniami. Dodatkowo Gtask można połączyć z często używanym Kalendarzem Google, dzięki czemu z poziomu programu możemy obserwować nasze spotkania i zadania ustalone we wcześniej wspomnianej aplikacji.

 

remember the milk5. Remember the Milk

Aplikacja dostępna z poziomu telefonu, tabletu i komputera. Oferuje bardzo dużo funkcji jednocześnie przedstawiając nam rozbudowany i zaawansowany interfejs. Dla naszych zadań możemy tutaj określić priorytety, tagi, powtarzalność zadań oraz tworzyć listy. Dodatkowo mamy tutaj możliwość przeszukiwania naszych zadań.

 

Najważniejsze to wybrać aplikację idealną dla Ciebie i Twoich potrzeb. Każda ma inny interfejs, każda jest inaczej obsługiwana, jednak wybór jest ogromny i nie jest ciężko wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Article   1 Comment

Artykuły

Czego unikać przy optymalizacji strony?

Czego unikać przy optymalizacji strony?   2

Przed rozpoczęciem pozycjonowania strony internetowej należy ją jak najlepiej zoptymalizować. Każdy właściciel firmy, chciałby, aby jego strona internetowa znalazła się w TOP 10. Początkujący pozycjonerzy mają do dyspozycji ogrom informacji [...]

Latest Comments

Skuteczny Internet
January 01, 2017 Skuteczny Internet

Dokładnie tak. Pozycjonowanie jak i optymalizacja stron to ciągła praca. [...]

przeczytaj
Mati
January 01, 2017 Mati

Jak pozycjonujesz stronę internetową to nie jest ważna optymalizacja tylko na początku. Co kilka tygodni [...]

przeczytaj
Jaknegocjowac
March 14, 2016 Jaknegocjowac

No to chyba wybiorę Google z uwagi na możliwość korzystania z różnych miejsc i urządzeń [...]

przeczytaj

Reklama