Czego unikać przy optymalizacji strony?Poprzedni Artykuł
Najnowsze
  • Google to nie tylko wyszukiwarkaGoogle od swojego powstawia w 1998 roku dokonało wielu przemian, nie tylko w dziedzinie informatyki i nowych technologii, ale także w świadomości ludzi i postrzegania otoczenia. Już od wielu lat [...]
  • Google Project AraCzy słyszeliście już o innowacyjnym projekcie od Google o nazwie ARA? Jeśli nie - przeczytajcie koniecznie nasz najnowszy artykuł w tym temacie. Projekt Ara to najnowszy projekt od Google. Pierwszy model [...]
  • Już niebawem nowy iPhoneTym razem nowy artykuł z trochę innej bajki - będzie bowiem o premierze najnowszego iPhone 6s oraz nowego systemu operacyjnego Apple iOS 9.Już niebawem Apple zaprezentuje nam najnowszy system operacyjny [...]

Portal poświęcony skutecznej promocji Twojego serwisu internetowego, marki, firmy w Internecie

5 powodów, dlaczego piłeczka antystresowa jest skuteczna

Article   0 Comments
Line Spacing+- AFont Size+- Print This Article
5 powodów, dlaczego piłeczka antystresowa jest skuteczna

Czy piłeczka antystresowa naprawdę pomaga? A może to tylko niepotrzebny gadżet? Zapoznaj się z naszą listą zalet i właściwości, które może ci dać posiadanie takiej piłki!

Stres dotyka każdego, niezależnie od wieku. Jeśli nic z nim nie robisz, negatywne myśli mogą tak ciebie skonsumować, że skończyć się to może na nerwicy albo nawet depresji. Każdy ma swój własny przepis na zwalczanie stresu, jedne lepsze, drugie gorsze – wszystko zależy od danej osoby i od poziomu przeżywanego stresu. Oprócz jogi, herbat ziołowych czy ćwiczeń fizycznych wymienić można też piłeczki antystresowe. Są w formie breloczków, zwierząt, serduszek, itd. Swego czasu były bardzo popularne, dzisiaj już raczej odchodzą w zapomnienie. A nie słusznie, ponieważ nie tylko pomagają zwalczać stres, ale także mają wiele innych właściwości. Jakie korzyści przynosi piłeczka antystresowa? Dowiedz się poniżej.

  1. Poprawiają nastrój – może tylko na chwilę, ale zawsze coś; ściskanie piłeczki antystresowej wyzwala endorfiny, które są źródłem szczęścia. Lepszy humor to mniejszy stres, a zabawny kształt takiej piłki na pewno rozweseli każdego.
  2. Skupiasz się na czym innym – podczas sesji z taką piłeczką warto się skupić tylko na niej: jak ją ściskasz, czy mocno, czy lekko, jak ją podrzucasz – ogólnie, jak się nią bawisz. Pozwoli ci to na rozproszeniu złych myśli towarzyszących stresowi. Niepokój znika, ponieważ to jest jedyna rzecz, na którą zwracasz szczególną uwagę.
  3. Wpływa pozytywnie na zdrowie – może taka piłeczka nie zastąpi ciężarów, ale ściskając ją ćwiczysz swoje ramię. Dodatkowo poprawia ona krążenie i zwiększa dostęp tlenu do mózgu. Wraz z poprawą krążenia zwalnia się praca serca, uspokajając cały organizm.
  4. Pomaga w medytacji – podczas ściskania piłeczki antystresowej warto również oddać się medytacji. W końcu to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę ze stresem. Regulując uścisk robisz to samo ze swoim oddechem i przestajesz myśleć o tym, co się wokół ciebie dzieje. Wystarczy 5-10 minut, a efekty widoczne są już natychmiast.
  5. Idealne dla dzieci z autyzmem i ADHD – piłeczka antystresowa pozytywnie wpływa na umysł dziecka chorego na autyzm. Wyładuje w ten sposób swoją frustrację przejawiającą się kołysaniem, niekontrolowanymi ruchami czy głośnym mówieniem. To samo dotyczy dzieci z ADHD – zajmą czymś swoje ręce i przestaną być rozproszone innymi bodźcami. Dzięki temu będą w stanie posprzątać swój pokój albo odrobić lekcje.

 

Wybór piłeczek jest dzisiaj ogromny. Warto się w taką piłkę antystresową zaopatrzyć i używać jej, na przykład w pracy albo podczas zajęć lekcyjnych. Może moda na nią ucichła, ale to nie znaczy, że przestała być potrzebna i skuteczna.

Reklamowygadzet.pl

Article   0 Comments

Marketing

Neuromarketing – o co w tym wszystkim chodzi?

Neuromarketing – o co w tym wszystkim chodzi?   0

Jeszcze do niedawna wszelkie ingerencje w ludzki mózg dokonywane były przez neurologów i chirurgów. Coraz częściej jednak także inne nauki korzystają z potencjału naszego mózgu. W ostatnich latach dużą popularność [...]

Latest Comments

Skuteczny Internet
January 01, 2017 Skuteczny Internet

Dokładnie tak. Pozycjonowanie jak i optymalizacja stron to ciągła praca. [...]

przeczytaj
Mati
January 01, 2017 Mati

Jak pozycjonujesz stronę internetową to nie jest ważna optymalizacja tylko na początku. Co kilka tygodni [...]

przeczytaj
Jaknegocjowac
March 14, 2016 Jaknegocjowac

No to chyba wybiorę Google z uwagi na możliwość korzystania z różnych miejsc i urządzeń [...]

przeczytaj

Reklama