Zagospodarowanie wód opadowych jest jedną z kluczowych kwestii przy planowaniu każdej inwestycji budowlanej. Nieważne czy mamy do czynienia z niewielkimi budynkami mieszkalnymi, czy ogromnymi biurowcami, to brak odpowiednich systemów odwodnień sprawi, że zalegająca woda negatywnie wpłynie na całą konstrukcję obiektów. Istotną rolę w procesie ochrony terenu przed deszczówką odgrywają m.in.: jakość wykonania elementów, dobranie odpowiednich parametrów systemów do potrzeb oraz sposób montażu. Dlatego tak ważne jest, aby współpracować z producentem, który dostarcza rozwiązania na wysokim poziomie.

Innowacyjne rozwiązania techniczne

Firma HAURATON przez ponad 20 lat istnienia na rynku polskim zyskała wysoką pozycję w branży systemów zagospodarowania wód opadowych. Status ten podyktowany jest wysoką jakością świadczonych usług, kompleksową ofertą oraz ciągłym dostarczaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań. Głównymi obszarami działalności firmy są odwodnienia liniowe, retencja, rozsączanie, separatory itp., do produkcji których wykorzystywane są m.in. najwyższej jakości tworzywa sztuczne, ekologiczny beton wzmacniany włóknem oraz wiele innych materiałów, które cechuje odporność na korozję i łatwość w obróbce. Te wszystkie czynniki połączone z ciągłym rozwojem firmy oraz dbałością o wysoką jakość obsługi klienta sprawia, że HAURATON prowadzi kategorii rozwiązań technicznych z zakresu odwodnień.

HAURATON znaczy ekologia

Proekologiczne rozwiązania od lat są wizytówką firmy HAURATON. Zrównoważone wykorzystywanie surowców, fabryka korzystająca z energii odnawialnej oraz mądrze zoptymalizowany proces produkcyjny, to rozwiązania, które zostały wdrożone, aby wspierać środowisko naturalne.

Produkty, które oferuje przedsiębiorstwo zostały zaprojektowane w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania kompaktowe i przyjazne środowisku. Wzrastająca świadomość społeczna w dziedzinie ekologii sprzyja rozwijaniu branży przemysłowej i budowlanej w kierunku rozwiązań przyjaznych naszej planecie. Szczególnie istotnym segmentem działalności marki jest ograniczenie zanieczyszczenia gruntów poprzez spływającą, nieoczyszczoną wodę deszczową. Dlatego HAURATON w swojej ofercie posiada odwodnienia oparte o filtrację powierzchniową, która zapobiega dostawaniu się do gleby trujących substancji, których źródłem jest ruch samochodowy oraz smog.

Bezpieczeństwo i trwałość rozwiązań

Produkty HAURATON są należycie kontrolowane i spełniają wszelkie możliwe normy stanowione przez prawo. Firma może pochwalić się certyfikatem ISO 9001:2000, którego normy odnoszą się nie tylko do gotowych produktów, ale także do standardów konstrukcji, montażu oraz obsługi klienta. Sprawia to, że korzystając z certyfikowanych produktów masz pewność, że wybrałeś bezpieczne i trwałe rozwiązania. W zależności od kategorii asortymentu HAURATON posiada odpowiednie atesty, które możesz sprawdzić na stronie internetowej firmy lub poprzez kontakt z biurem w celu zasięgnięcia informacji.

HAURATON przez wiele lat konsekwentnie budowanej pozycji na rynku zyskał miano lidera w branży odwodnień. Wysoka jakość produktów, zrównoważony rozwój oraz dbałość o relacje z klientem sprawia, że marka zdobyła zaufanie klientów na całym świecie.

Hauraton lider w branży odwodnień
4.9 (97.14%) 7 votes